Лікування алкоголізму у Львові

Лікування
алкоголізму
Лікування
наркоманії
Медична
детоксикація

Алкоголізм – страшна хвороба, яка полонила весь світ. Щороку кількість хворих збільшується. У зоні ризику мільярди людей, тисячі вже у пастці.

Алкозалежність руйнує життя, розбиває серця, знищує любов і опускає людину до найнижчого рівня. Під впливом алкоголю люди йдуть на необдумані, жахливі вчинки, скоюють злочини, нищать своє життя, а інколи і життя оточуючих. Алкоголіки не контролюють себе, свої дії і дуже часто провокують трагедії.

У більшості сучасних людей в голові вже давно застрягла нав’язлива асоціація алкоголю зі святом, хорошим настроєм, розслабленням, відчуттям ейфорії і навіть щастям і це величезна проблема, навіть катастрофа.

Алкоголізм – це хронічна хвороба нашого соціуму, результатом якої завжди є смерть. Від цього недугу не захистить ні соціальний статус, ні банківські рахунки, положення, зв’язки. В зоні ризику знаходиться кожен.

В умовах сучасного світу, коли спиртні напої продаються і популяризуються на кожному кроці, перейти межу від зловживання до алкогольної залежності не складе особливих труднощів.

На перший погляд, гострота всіх навколишніх проблем після випитого келиху притупляється. Але, це відчуття – абсолютна ілюзія. Алкоголь ніколи не вирішить за вас проблем, не подарує новий характер, не змінить зовнішність чи вдачу. Алкоголь завжди обманює вашу свідомість і повільно знищує ваше життя. Повна втрата контролю над вживанням означає початок залежності та поступове руйнування всіх сфер життєдіяльності. В такому випадку вже неможливо обійтись без допомоги

 

 

Звернутися за допомогою

Лікування алкоголізму у Львові 1, -

Лікування від алкоголізму у Львові в клініці “ReSense”

 

Лікування алкоголізму у Львові 2, -

 

Львів вже давно називають культурною столицею України але, на жаль, така хвороба, як алкоголізм не обирає де їй оселитися – в культурному центрі, невеличкому місті чи селі. Вона бере у полон людей будь-якого віку і статку.

 

Першим і найголовнішим кроком до зцілення йде усвідомлення проблеми і прийняття своєї хвороби. Наступний крок – звернутися по допомогу і розпочати лікування від алкоголізму.

 

Дуже багато людей намагаються подолати цей недуг самостійно, але, на жаль, це майже неможливо. Звертаючись до нашої клініки, ви можете розраховувати на анонімне лікування алкоголізму. Наші кваліфіковані спеціалісти забезпечать комфортне медикаментозне, терапевтичне, психологічне лікування хронічного алкоголізму на всіх стадіях. Ніколи не опускайте руки, адже вихід є, потрібно лише докласти трохи зусиль.

 

Робота з алкогольною залежністю є одним з основних напрямків нашої багаторічної діяльності. Комплекс послуг включає в себе:

 • Консультація щодо алкозалежності, де ви маєте можливість дізнатись всі аспекти цієї проблеми та познайомитись ближче з нашою роботою.
 • Мотиваційні бесіди для якнайшвидшого початку лікування алкоголізму.
 • Допомога у транспортуванні до відділення.
 • Весь комплекс медичних послуг щодо витвереження або загальної детоксикації (обрив запою) та підтримувальна терапія за ефективною схемою наших лікарів.
 • Діагностичні процедури (як лабораторні, так і ті, що потребують спеціального обладнання).
 • Заняття з фізичного відновлення організму.
 • Психокорекція та реабілітація, виходячи з особливостей алкозалежних пацієнтів.
 • Підшивка алкоблокаторів для запобігання зриву.
 • Комплексна ресоціалізація (проживання за межами реабілітаційного відділення, вільний графік, допомога у пошуку роботи, часткова зайнятість).

Ми пропонуємо своїм пацієнтам найсучасніші методи лікування алкоголізму у Львові, надаємо якісну допомогу при різних формах алкоголізму (чоловічий, жіночий, підлітковий), використовуючи індивідуальний підхід до кожного випадку. Ми ставимось з розумінням до будь-яких випадків і історій, адже кожний наш пацієнт – це окреме життя, яке має свої особливості.

Пам’ятайте, алкоголь ніколи не грає за правилами та не обирає хто стане залежним від нього, тому, якщо ви або хтось з ваших близьких потрапив у цю пастку, терміново зверніться по допомогу! Кожен день запою – це суцільна деградація та ще один крок до передчасної смерті.

Ми забезпечуємо кожному пацієнту ефективне лікування алкогольної залежності, при необхідності – абсолютно анонімне. Наша клініка працює у Львові (вулиця Панаса Мирного, 33). Якщо ви живете в цьому регіоні і потребуєте допомоги – ми завжди готові відгукнутися і подарувати можливість жити повноцінно, щасливо, і головне вільно.

 

Стадії алкоголізму

Алкоголізм – хвороба, під час якої людина не може контролювати кількість вживаного спиртного. Алкоголік – це хвора людина, яка завдяки певним обставинам, стала залежною від алкоголю. Її організм потребує нової дози хімічних речовин, які знаходяться в алкогольних напоях. Алкоголізм – це хронічна хвороба, від якої страждає величезна кількість людей в усьому світі.

Алкоголь приносить почуття ейфорії лише на перших етапах алкоголізму. Хімічний склад діє на мозок і змушує його виділяти “гормони задоволення”. Завдяки цьому людина відчуває себе піднесеною і щасливою. Але це відчуття тримається не довго. Чим глибше людина занурюється у хворобу, починає частіше випивати, тим менше задоволення вона отримує і в результаті збільшує дозу.

На наступному етапі алкоголізму мозок вже не здатен виробляти достатню кількість гормонів задоволення без алкоголю. Людина починає нервувати, відчуває себе збентеженою, розгубленою, дратівливою. Далі наступає етап, коли людина бажає як скоріш випити, щоб зняти симптоми емоційного дискомфорту і відчути нормальний стан. Картина виглядає таким чином – спочатку людина п’є, щоб відчути радість і ейфорію, далі – щоб позбутися дискомфорту від стану тверезості, яка стає просто нестерпною для нормального життя.

Алкоголізм – підступна хвороба, яка на початку дарує почуття піднесення, заманює людину у пастку, а далі змушує страждати. Якщо людину не врятувати, не витягти з цієї прірви – кінець буде трагічним. Усі алкогольні напої – це отрута, яка повільно вбиває організм, руйнує печінку, нервову систему і клітини мозку.  Кінець може бути трагічним, якщо не зупинити алкоголізм. Лікування має бути вчасним та ефективним.

На жаль, більшість алкоголіків не усвідомлюють своєї хвороби. Вони шукають для себе виправдання, намагаються не помічати проблеми. Але, такі люди знову і знову переживають довготривалі запої, які ніколи не закінчаться, якщо не звернутися по допомогу і не розпочати лікування.

 

 

Ознаки, притаманні алкозалежним:

 • Вживання алкоголю протягом декількох днів, жага похмелитися.
 • Вживання алкоголю наодинці, без приводу.
 • Приховування вживання.
 • Неможливість контролювати кількість випитого.
 • Пробіли у пам’яті, неадекватні вчинки.
 • Депресія у стані тверезості.
 • Зниження інтересу до речей, які раніше цікавили людину.
 • Нудота, пітливість, ломкість у тілі в моменти “похмільного синдрому”.
 • Спроби зменшити кількість вживаного алкоголю закінчуються провалом.

Залежність від алкоголю впливає на фізичний і психологічний стан людини. Алкогольна залежність виникає поступово. Є люди, які схильні до алкогольної залежності, саме їм потрібно завжди бути пильними.

Важливо пам’ятати – регулярне вживання алкоголю обов’язково призведе до залежності. Якщо це вже сталося – обов’язково зверніться по допомогу і розпочніть лікування від алкогольної залежності в спеціалізованному закладі. Не ризикуйте своїм життям. Не дайте алкоголізму зруйнувати вашу особистість, вашу сім’ю, ваше життя.

 

 

 

(068) 95-95-524
X

Безкоштовна консультація лікаря
   не обов'язково

   не обов'язково