Лікування булімії

Неправильне харчування.

Що таке булімія і як вона виникає?

 

Булімія ⎼ одна із поширенних форм залежності, яку дуже важко подолати самостійно, саме тому вкрай важливо вчасно розпочати лікування булімії, щоб не довести ситуацію до критичних наслідків.

Це психологічне захворювання характеризується втратою контролю над вживанням їжі. У людини виникає нав’язливе бажання схуднути, або зберегти свою поточну вагу. Процес постійного переїдання чергується з регулярним, навмисним очищенням кишечно-шлункового тракту (ініціювання блювання, прийом послаблюючих засобів). Булімією також можна назвати психологічну залежність від власної ваги. Хвороба зазвичай розпочинає свій розвиток з нав’язливої ідеї, коли в свідомості людини виникає дисонанс між бажанням їсти і бажанням худнути. Спочатку людина набиває шлунок, а після пририває процес засвоєння за допомогою блювання, таблеток, послаблюючих засобів.

 

 

Якщо ви страждаєте від цієї хвороби і постійно задаєтесь питанням: “Як вилікувати булімію?”, тоді вам варто вже сьогодні звернутися по допомогу до лікарів. На жаль, самостійно цю хворобу вкрай важко подолати. Двері нашої клініки завжди відкриті.

Лікування булімії 1, -

 

Причини виникнення булімії:

Булімія ⎼ це порушення харчової поведінки, яке обусловлене психологічними розладами. Людина своїми діями негативно впливає на стан свого здоров’я, в першу чергу, руйнуючи систему травлення. Це захворювання змушує людей відчувати постійний стрес, викликає почуття вини через неможливість контролювати свої дії, компульсивну поведінку.

Існує ряд причин, які можуть посприяти виникненню або загостренню хвороби:
 1. Психологічні та психічні розлади.
 2. Натиск з боку соціуму.
 3. Залежність від соціальної думки і бажання відповідати стандартам краси.
 4. Спадковість, схильність до залежностей.
 5. Депресія, незадоволення своєю зовнішністю.

 

У більшості випадків булімію провокує соціальна популяризація глянцевої краси. В сучасному світі давно пропагандуються певні норми привабливості, у які дуже важко вписатися середньостатистичній людині. Згідно із соціологічними дослідженнями, саме бажання виглядати як моделі із обкладинок журналів, штовхає молодих дівчат, жінок до початку нездорових стосунків з їжею.

 

Звісно, ця хвороба найбільш актуальна для жінок, але хворіють і чоловіки. Також страждають молоді дівчата підліткового віку. Причиною можуть стати зайва вага, насміхання, закоханість, дефіцит уваги.

 

Хворих на булімію дуже важко помітити, адже люди з цією хворобою зазвичай мають нормальну вагу і не викликають підозр. За рахунок постійного переїдання, у людини немає дефіциту калорій. Якщо у вас виникають підозри щодо ваших близьких, обов’язково перевірте свою гіпотезу і зверніться по допомогу, щоб вчасно розпочати лікування булімії. Не пускайте ситуацію на самотік, адже з часом ставатиме лише гірше.

Вартість та інші деталі за телефоном

(068) 95 95 523

Симптоми і ознаки булімії:

 • Надмірна стурбованість своїм зовнішнім виглядом, питаннями харчування, схуднення.
 • Людина постійно переїдає, не контролює себе під час поглинання їжі, а опісля регулярно очищує шлунок.
 • Зазвичай люди з цією хворобою їдять занадто багато, залишаючись в своїй нормальній вазі.
 • Напади переїдання не пов’язані з відчуттям голоду, зазвичай вони зумовлені стресом, депресіями, невдоволеністю.
 • Напади переїдання завжди супроводжуються нав’язливим бажанням очиститись від важкості.
 • Люди з нервовою булімією частіше за все усвідомлюють свою залежність і її наслідки, відчувають вину перед собою, але побороти її самостійно не можуть.

Якщо ви, або ваші близькі страждають від булімії ⎼ зверніться по допомогу в наркологічну клініку, де кваліфіковані спеціалісти допоможуть підібрати ефективну програму та стратегію лікування. Наша клініка знаходиться у Львові і ми завжди готові допомогти усім, хто цього потребує. Наші лікарі оберуть індивідуальну медикаментозну і психологічну терапію, яка сприятиме позитивній динаміці одужання.

Лікування булімії в клініці “ReSense”

Лікувати булімію можуть лише кваліфіковані спеціалісти. Це досить кропіткий, витончений процес, який потребує врахування багатьох індивідуальних нюансів. Авторська методика нашого закладу розрахована на подолання усіх видів залежності. Боротьба із булімією ⎼ одна із галузей нашої роботи. В першу чергу ми допомагаємо хворому усвідомити свою проблему, відкриваємо очі, мотивуємо до того, щоб розпочати лікування. Наші висококваліфіковані терапевти, психологи підберуть індивідуальну програму і допоможуть почати нове, здорове життя.

 

В лікуванні булімії, як і будь-якої іншої залежності, найважливішу роль грає процес реабілітації. Дуже важливо втримати результат і зробити все, щоб запобігти рецидивам.

 

Ми допомагаємо людям знайти своє призначення, хобі, пропагандуємо здоровий образ життя і правильне харчування, знаходимо кожному індивідуальну мотивацію для досягнення нових успіхів.

 

Якщо ви вагаєтесь і не наважуєтесь на лікування булімії, тоді пропонуємо вам пройти консультацію з психологом. Саме ця розмова допоможе вам розібратися в даному питанні, підтвердити або спростувати підозри,  прийняти правильне рішення.

 

Щоб вилікувати свою залежність, потрібна комплексна робота. Хворий має проявити силу волі і розпочати процес одужання під керуванням спеціалістів.

 

В питанні будь-якої залежності дуже важлива підтримка і віра близьких та рідних. Пам’ятайте про це і не зволікайте!


(068) 95-95-524
X

Безкоштовна консультація лікаря
   не обов'язково

   не обов'язково