Медична детоксикація

Лікування
алкоголізму
Лікування
наркоманії
Медична
детоксикація

 

Медична детоксикація у
Наркологічній Клініці “РеСенс”

 

Постійний дискомфорт, значне фізичне та емоційне пригнічення, порушення роботи вегетативної системи організму – це лише декілька загальних симптомів, які відчуває людина після припинення вживання наркотичних середників чи алкоголю.

 

На сьогодніщній день є безліч методів та засобів подолання цього стану, який називається синдром відміни від речовини або абстиненція. Хтось намагається подолати цей стан в домашніх умовах, спираючись на дані з інтернету, хтось звертається до нетрадиційних методів лікування, а хтось просто ізолює себе від світу і намагається «перечекати» цей біль. Але чи безпечно робити саме так? Звісно, що ні! Якісно, безпечно та безболісно подолати цей стан можливо лише в умовах медичного закладу за участю висококваліфікованих лікарів, які здатні визначити оптимальну схему дезінтоксикаційних процедур та знеболення і контролювати перебіг лікування за допомогою виведення алкоголю з організму у Львові.

 

 

Звернутися за допомогою

Медична детоксикація 1, -

Наркологічна клініка «ReSense» надає повний спектр медичних послуг по зняттю синдрому абстиненції, виведенню токсичних речовин та повноцінної стабілізації роботи організму:

 1. Попередній огляд та діагностичні процедури для визначення необхідного лікування;
 2. Зняття больового синдрому або похмілля;
 3. Першочергове лікування загально-невротичних захворювань (роздратування, швидке виснаження, порушення сну);
 4. Лікувально-відновлювальна терапія печінки (комплексна нормалізація функціонування)
 5. Покращення і стабілізація роботи серця та серцевого ритму, структури та роботи серцевого м’язу, профілактика розвитку гіпертонії;
 6. Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту для кращого засвоєння поживних речовин, вітамінів та мінералів (в процесі даної терапії пацієнт харчується за дієтичним меню для поступової адаптації організму до нормального функціонування);
 7. Лікування уражень головного мозку (нейтралізація нейротоксинів та компенсація нестачі вітаміну В1);
 8. Залежно від фізичного стану та загальної динаміки детоксикації проводяться фізіотерапевтичні процедури для загального зміцнення організму, або для роботи з конкретними хворобами).

«Окрім основних медичних послуг ми пропонуємо додаткове лікування ВІЛ-інфекції та гепатитів на професійному рівні за рахунок співпраці з Всеукраїнською мережею ЛЖВ” в м. Львів»
Обравши дані послуги в нашій клініці Ви отримаєте наступні переваги:
спрощена система проведення дігностичних процедур, контроль виконання лікарських призначень, прийому терапії, дотримання визначенного режиму.

Партнерські послуги передбачають:

 

 1. Комплексна діагностика на антитіла до ВІЛ, проведення обстежень для визначення оптимальної схеми та призначення АРВ-терапії, повний соціальний супровід, закріплений соціальний працівник.
 2. Комплексна дігностика гепатитів, підбір лікувальної терапії.

Медична детоксикація 2, -

У найкоротші строки підберемо ефективну та безпечну схему витвереження (детоксикації).

Медична детоксикація 3, -

Стабілізуємо роботу організму після наслідків вживання.

Медична детоксикація 4, -

Проведемо необхідні для Вас лікувально-відновлювальні поцедури.

Медична детоксикація 5, -

 

Корегуємо психоемоційний стан в період абстиненції.

 

Звернувшись до нас, Ви отримаєте безпечні та якісні медичні послуги, які виконуються під керівництвом лікаря-нарколога та лікаря медицини невідкладних станів вищих кваліфікаційних категорій, адже ми розуміємо, що піклуємося про найцінніше – це Ваше здоров’я!

 

Ми неодмінно допоможемо Вам, коли необхідне витвереження протягом кількох днів або комплексна процедура очищення організму.

 

 

Звернутися за допомогою

Медична детоксикація 6, -
Медична детоксикація у Наркологічній Клініці “РеСенс” – це вдалий початок на шляху до перемоги над залежністю.

 

(068) 95-95-524
X

Безкоштовна консультація лікаря
   не обов'язково

   не обов'язково