Лікування ігроманії у Львові

Лікування
алкоголізму
Лікування
наркоманії
Медична
детоксикація

Лікування ігроманії в клініці “ReSense”

 

Ігрова залежність  це форма психологічної залежності, яка викликає у людини жагу грати в азартні ігри, відкидаючи духовні, сімейні, соціальні цінності на другий план. В еру комп’ютерних технологій ця хвороба стала як ніколи актуальною. Вона бере в полон все більше людей, чіпляючи на гачок як дітей, підлітків, так і дорослих, зрілих особистостей.

Ігроманія може бути наслідком інших психологічних захворювань, таких як депресія, шизофренія. Існує декілька різновидів хвороби лудоманії, найпопулярнішою з яких є залежність від комп’ютерних ігор. Особливо ігроманія небезпечна для підлітків, адже вона руйнує психіку, яку дуже важко реабілітувати.

 

Якщо ви відчуваєте свою залежність ─ не зволікайте, зверніться по допомогу!

 

Якщо ваші близькі, рідні, друзі потрапили в цю біду ⎼ не залишайте їх наодинці, обов’язково посприяйте тому, щоб людина розпочала лікування ігрової залежності якомога швидше, адже чим сильніша форма залежності, тим складніше повертатися до нормального життя.

Не варто чекати, що людина самостійно усвідомить свою хворобу і справиться з нею. На жаль, більшість людей не здатні подолати цей недуг самостійно.

Лікування ігроманії у Львові 1, -

Причини, які сприяють виникненню ігрової залежності:

 1. Відсутність в реальному житті яскравих моментів.
 2. Нав’язливе почуття самотності, нереалізованості, пригніченості.
 3. Невдоволеність життям.
 4. Схильність людини до азартних ігор.
 5. Несформована психіка (притаманна підліткам).

Симптоми ігрової залежності:

 1. Усі думки лише про гру, пошук нових можливостей і засобів. Ігроман присвячує грі увесь вільний час. Часто нехтує роботою, обв’язками. Підлітки прогулюють школу, університет,  дорослі ⎼ звільняються з роботи, або їх звільняють через низьку роботоздатність.
 2. Потужне емоційне збудження під час гри.
 3. Гра стає для людини можливістю втекти від реальності, проблем, забов’язань, обов’язків.
 4. В моменти закінченні гри ігроман відчуває тревогу, пригнічення, шукає можливості продовження.
 5. Нервозність, апатія до усіх сфер життя.
 6. Емоційна нестабільність, невиправдані напади гніву.
 7. Втрата самоконтролю.
 8. Відчуття “ломки” без гри.
 9. Ігромани, захоплюючись грою, забувають їсти, пити, в наслідок чого погіршується стан здоров’я, відбувається знесилення організму, відбувається дизорієнтація у часі.

Вартість та інші деталі за телефоном

(068) 95 95 523

Ефективні методики лікування ігроманії в клініці  “ReSense”

Ігроманія ⎼ хвороба, яка викликає психічну залежність від будь-якої гри (ігрові автомати, комп’ютерні ігри, гра в казино). Її достатньо складно подолати, саме тому, якщо ви або ваші близькі потрапили в біду, обов’язково зверніться за кваліфікованою допомогою і якомога швидше розпочніть лікування ігроманії у Львові.

Завдяки новітнім технологіям і індивідуальній, авторській методиці лікування ігроманії, ми допомагаємо людям позбутися ігроманії і розпочати нове життя. Ми допомагаємо хворому прояснити свідомість, надаємо мотивацію і чіткий, ефективний план на шляху до зцілення. Наша клініка знаходиться у Львові, наші двері завжди відкриті для тих, хто прагне зцілитися, або допомогти своїм близьким.

Процес лікування ігроманії складний і довготривалий, саме тому дуже важливо вчасно попередити виникнення цієї хвороби. Якщо ви відчуваєте потяг до азартних ігор, обов’язково зверніться по допомогу до психіатра.  Для людей, схильних до різних форм залежності існує дуже багато спокус, які навіть на ранніх стадіях здатні підкосити психіку.

 

Лікування ігрової залежності в клініці “ReSense” (Львів) поділяється на декілька етапів:

 • Усвідомлення проблеми. Для того, щоб розпочати лікування, ігроман має усвідомити свою хворобу. Зазвичай людині важко дійти до цієї думки самостійно. Саме тому наш психолог проведе бесіду з хворим і допоможе йому усвідомити усю серйозність процесів і розладів психіки, які з ним відбуваються.
 • Робота з психологом. Комплексна терапія, направлена на стабілізацію психічного стану.
 • Терапевтичний курс. У важких формах ігрової залежності може знадобитися терапевтичний курс, з медикаментозним лікуванням.
 • Реабілітаційний період. Закріплення результату, профілактичні дії, налагодження сфер життя, запобігання рецидивам.

Підліткова ігроманія

Останнім часом така хвороба, як ігроманія зустрічається не лише у дорослих, але і дітей. Для несформованої дитячої психіки ця хвороба найбільш небезпечна, адже вона має багато негативних наслідків.

Ознаки підліткової ігроманії:

 • Головною ознакою захворювання є втрата інтересу дитини до всіх сфер життя, окрім комп’ютерної гри. Увесь вільний час підліток проводить за комп’ютером.
 • Втрата апетиту, погіршення стану здоров’я, сутулість.
 • Роздратованість, агресивність, емоційна нестабільність.
 • Безсоння.

Ви маєте пам’ятати, що однією з головних причин виникнення ігроманії у дітей і підлітків є дефіцит батьківської уваги, любові, підтримки. Якщо вчасно не розпочати лікування ігроманії, симптоми хвороби будуть посилюватися і матимуть критичні руйнівні наслідки, такі як розлад нервової системи, порушення психічного стану та ще більшу залежність від азартних ігор.

 

(068) 95-95-524
X

Безкоштовна консультація лікаря
   не обов'язково

   не обов'язково