Психолого-терапевтична реабілітація наркозалежних

Лікування
алкоголізму
Лікування
наркоманії
Медична
детоксикація

Реабілітація наркоманів ⎼ шлях до особистої незалежності

 

Реабілітація є основою лікування будь-якої форми залежності. Цей етап потребує найбільше часу, порівняно з усіма іншими етапами нашої комплексної методики лікування залежності, але саме він і забезпечує людині свідоме, щасливе, незалежне майбутнє.

 

На шляху до одужання з кожним пацієнтом в нашій клініці працює багато висококваліфікованих спеціалістів. Основною метою процесу реабілітації наркозалежних є подолання всіх заперечень щодо наявності в хворого залежності, відновлення особистісного і соціального статусу пацієнта на основі розкриття та розвитку його інтелектуального, морального, емоційного та творчого потенціалів. Також це повна відмова від вживання будь-якої кількості наркотиків чи алкоголю в цілому, зміна взаємовідносин з навколишнім світом та набуття духовного досвіду.

 

Реабілітація наркозалежних або психокорекція розглядається в нашій клініці виключно як індивідуальний підхід до кожного пацієнта, оскільки психологи проводять комплексний моніторинг особистості хворого для визначення необхідних реабілітаційних заходів, виходячи з таких показників як: вік, стать, особистісних характеристик, стажу вживання та стадії залежності.

 

 

Звернутися за допомогою

Психолого-терапевтична реабілітація наркозалежних 1, -

Основні кроки в процесі реабілітації наркоманів:

 1. Мотиваційне інтерв’ю та психологічна діагностика особистості.
 2. Визначення спеціалістами індивідуального плану проходження реабілітації.
 3. Процес реабілітації та психокорекції.
 4. Моніторинг динаміки та корекція елементів індивідуальної програми.
 5. Соціальна адаптація після стаціонарного курсу.

Під час психокорекції ми допомагаємо пацієнтам подолати  синдромом патологічного потягу до вживання наркотичних речовин. Мотивуємо розвиток нових навиків внутрішньої саморегуляції, демонструємо ефективні методи контролю свідомості, мотивуємо обрати тверезість за стиль життя.

Вартість та інші деталі за телефоном

(068) 95 95 523

 

Для свої клієнтів ми розробили унікальну ефективну програму терапевтичого та психологічного лікування та реабілітації наркозалежних, яка допомагає людям подолати хворобу і розпочати нове, повноцінне, щасливе життя.

 

 

 

 

В наркологічній клініці “ReSense” діють такі форми роботи в процесі реабілітації наркозалежних:

 1. Індивідуальна та групова психотерапія;
 2. Протирецидивні тренінги;
 3. Елементи програми «12 кроків» та принципи терапевтичного товариства;
 4. Релаксаційні техніки;
 5. Елементи системної сімейної терапії;
 6. Елементи гештальт-терапії;
 7. Спортивні заходи (футбол, теніс, волейбол та ін.)
 8. Фізіотерапевтичні процедури;
 9. Елементи трудотерапії (розвиток позитивного ставлення до праці, отримання результату і задоволення від виконаної роботи);
 10. Лікувальний масаж (методика мануального впливу на тканини і органи людини, сприяє оздоровленню, поліпшенню самопочуття, стабілізації емоційного стану, релаксації, а також профілактиці і лікуванню захворювань опорно-рухового апарату);
 11. Кінезіотерапія (щоденні заняття лікувальною фізкультурою і спортом сприяють фізичному розвитку, дисциплінують, дають заряд енергії та позитивні емоції)
 12. Ароматерапія та сауна (стимулює захисні властивості організму, підвищує імунітет, позитивно впливає на дихальну, опорно-рухову, серцево-судинну системи, сприяє виведенню токсинів і шлаків з організму природнім шляхом);
 13. Фітнес;
 14. Пацієнти клініки “ReSense” залучаються також до різнопланових культурних заходів – від локальних драматичних гуртків та організації власного дозвілля, до відвідування театральних вистав, концертів, екскурсій;

 

 

Ми допомагаємо повернути людині сенс життя, відчути себе цілісною особистістю, яка чітко розуміє свої життєві кордони та йде дорогою набутих пріоритетів і цінностей!

Наші потужні методики і великий досвід дозволяють підібрати найефективніший і найкоротший шлях до зцілення. Відділення реабілітація наркозалежних осіб у Львові ⎼ це місце, де зцілюються хворі серця, де просвітлюються думки і відкриваються очі. Місце, де людина обирає правильний шлях і навчається долати свої слабкості, сумніви, стає сильнішою.  

Клініка “ReSense” співпрацює з багатьма структурами та організаціями Львова та області, що дає можливість нашим пацієнтам отримувати всебічну допомогу у розвитку та пошуку свого сенсу життя!

Ми чудово розуміємо, як важко наважитись на цей крок та розпочати процес реабілітації наркозалежності. Але, ви маєте розуміти, що з такими хворобами, як наркоманія, алкоголізм важко впоратись наодинці. Ми, як ніхто інший, розуміємо усі підступні сторони хвороби і знаємо концепцію одужання. Наші спеціалісти впевнені в своїй роботі і готові допомогти саме зараз!
Наші спеціалісти ведуть постійний моніторинг динаміки протікання хвороби, контролюючи процес на всіх етапах реабілітації наркозалежних. Ми враховуємо усі індивідуальні особливості кожного пацієнта, даємо можливість побачити себе зі сторони, проаналізувати фронт необхідних робіт над собою. Ви можете завжди розраховувати на нашу професійну підтримку.

 

 

Звернутися за допомогою

Психолого-терапевтична реабілітація наркозалежних 2, -
(068) 95-95-524
X

Безкоштовна консультація лікаря
   не обов'язково

   не обов'язково