Про клініку

Лікування
алкоголізму
Лікування
наркоманії
Медична
детоксикація
Про нас                                 

 

Кожна людина в своєму житті рано чи пізно звертається за допомогою до лікарів і, що головне, кожен з нас робить це із свідомим почуттям віри та сподіванням на результат – це повноцінне вирішення тої чи іншої проблеми зі здоров’ям. Чи не так?

 

Ви наврядче здивуєтесь, якщо у Вас з’явиться застуда або в когось з Ваших знайомих виявлять алергію на весняний цвіт. Ми вже давно знаємо як лікуватися в тому чи іншому випадку.

 

Інакше питання – проблема залежності. Її лікування – це не протизапальні препарати чи антибіотики, в цій ситуації необхідний комплексний порятунок.

 

Так, наша робота доволі специфічна та не типова серед інших захворювань, але люди, які звертаються до нас, так само роблять це з почуттям віри та сподіванням на повноцінне одужання.

 

Наркологічна клініка «ReSense» – це те місце, де Ваші сподівання втілюються у реальність. Багаторічний досвід нашої роботи з різними формами залежності у поєднанні з щирою відданістю у допомозі залежним – основа нашої діяльності, яка вже тривалий час підтверджується тисячами людей, які повернули собі повноцінне життя, сім’ю, роботу, близьку людину.

 

 

 

Звернутися за допомогою

Про клініку  1,  -
Про клініку  2,  -

 

В нашій команді Ви ніколи не побачите людину, яка просто виконує свої обов‘язки. Навпаки, це лікарі вищої категорії та дипломовані психологи, які присвятили себе роботі з людьми. Тому в нас Ви завжди отримаєте індивідуальну допомогу, адже саме це є запорукою повноцінного одужання.

 

Окрім різноманітних медичних та психологічних елементів, наша робота грунтується на власній методиці, яка вже давно визнана за межами України як дієвий засіб повернення людині тверезості та набуття нових навиків для самореалізації.

 

Ще одне! Наші відносини з Вами цілком прозорі та конфіденційні, оскільки клініка діє за вимогами чинного законодавства України, а Ваше перебування у нас залишиться тільки між нами.

 

 

 

Звернутися за допомогою

Нове життя. Новий сенс.

I

Принцип партнерства – ми задіюємо Вас до активних терапевтичних взаємовідносин.

II

Принцип розмаїття – Ви працюєте над собою в різних напрямках сфер діяльності (психологічна, професійна, сімейна, соціальна, сфера відпочинку).

III

Принципи єдності – від самого поступлення на лікування ми з користю поєднуємо для Вас медичну роботу з психологічною підтримкою.

IV 

Принцип етапності – чітке дотримання послідовності у застосуванні різних елементів нашої комплексної методології роботи.

Умови перебування        
Звернувшись до нас за допомогою, Ви можете бути впевнені у якості та прозорості наших послуг. Деталі на сторінці “Відкриті дані

 

 

 

(068) 95-95-524
X

Безкоштовна консультація лікаря
   не обов'язково

   не обов'язково