Підшивання від алкоголізму у Львові

Лікування
алкоголізму
Лікування
наркоманії
Медична
детоксикація

 

Підшивання від алкоголізму запобігає виникненню рецедивів

 

Підшивання від алкоголізму ⎼ один з найефективніших сучасних методів, який запобігає виникненню рецидивів.

 

Не важливо, де проживає алкоголік ⎼ Львів, Київ, Одеса. Не має значення ні розміри, ні населення міста чи села. Головна небезпека полягає  в тому, що алкоголь продається скрізь і для хворих людей ці реалії складають величезну загрозу. Спокуса на кожному кроці і навіть після лікування, внаслідок популяризації алкогольних напоїв, існує можливість зриву.

 

Для тих, хто живе у Львові та близьких регіонах всієї Західної України ми пропонуємо звернутися по допомогу саме до нашої клініки, адже в нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, які підберуть індивідуальний підхід для ефективного подолання залежності.

Підшивання від алкоголізму у Львові 1, -

Чому люди стають алкозалежними?

Алкоголізм дуже поширена в наш час хвороба. Хибно думати, що алкоголік, це людина, яка лежить під тином і безпробудно п’є. Існує декілька стадій алкоголізму і хворих на цей недуг набагато більше, ніж здається на перший погляд.

 

Алкоголізм бере у свій полон чоловіків і жінок різного віку, різного статку. Він не перебирає і нищить усіх на своєму шляху, навіть підлітків, молодих людей, у яких все життя попереду.

 

Для багатьох людей алкоголь став “супутником” життя, який поліпшує настрій, дарує розслаблення, знімає стрес і напругу, позбавляючи комплексів і розв’язуючи язик. Багато людей під дією алкоголю відчувають себе впевненішими, харизматичнішими, сексуальнішими. В такі моменти ніхто не задумується про іншу сторону медалі – алкоголь вбиває, труїть організм і викликає залежність, від якої важко позбутися.

 

Залежним людям важко справитись з проблемою самостійно. Саме тому вони потребують підтримки близьких і рідних. Не зволікайте, дійте. Не бійтеся звернутися по допомогу.

 

Імплантація блокаторів в клініці “ReSense”, у Львові

Під час лікування алкоголізму варто усвідомлювати, що зняття фізичної залежності за допомогою детоксикації – це лише перший крок. Якщо на ньому зупинитися, є велика ймовірність рецидиву – адже в мозкових центрах у хворого залишається пам’ять про “веселі” часи і може виникати спокуса повернутися до них. Лікарі в наркологічних клініках у Львові та інших містах України постійно стикаються з випадками, коли до них повертаються пацієнти, що не змогли впоратися з психологічною залежністю.
Для того, щоб вирішити проблему рецидиву, використовуються різні методи – найчастіше пацієнт має змогу підшитися від алкоголю. Процедура імплантації блокаторів в клініці “ReSense” зазвичай відбувається у амбулаторному режимі.
Якщо у ваш дім прийшла біда і ви живете поруч з алкоголіком ⎼ не опускайте руки і не впадайте у відчай. Ми знаємо, що своєю поведінкою залежні люди роблять боляче своїм близькім, втрачають довіру оточуючих людей. На жаль, в цих випадках ультиматуми, сварки, бійки ніколи не допоможуть, а лише зроблять гірше. Єдиний правильний шлях ⎼ звернутися по допомогу і розпочати лікування залежності. Не можна залишати алкоголіка наодинці з проблемою, адже наслідки будуть фатальними.

Суть методу

Пропонуємо розібрати суть процедури. Львів сьогодні активно використовує цей метод лікування, який вважається одним із найефективніших.

 

Підшивання від алкоголізму викликає у пацієнта стійку відразу до спирту, організм просто відмовляється його сприймати. Внаслідок цього замість згадок про алкогольну ейфорію, мозок засвоює нову інформацію про те, що вживання спиртного пов’язане з неприємними відчуттями.

 

Подібний ефект забезпечується за допомогою спеціальних препаратів, що потрапляють в кров людини. Пацієнту м’язево вводиться гель, що забезпечує повільне розсмоктування речовини, яка  діє протягом певного терміну.

 

Перед тим як почати лікування, в клініці, що виконує підшивання від алкоголізму у Львові, чи іншому місті, хворого знайомлять з методикою. Він підписує спеціальну угоду про те, що погоджується на таке лікування від залежності і знає про його наслідки.

 

Бажаючі підшитися від алкоголю у Львові та в інших містах всієї Західної України, можуть звернутися до клініки “ReSense”, де  висококваліфікований персонал та сучасні методики допоможуть подолати схильність до алкоголю і повернутися до нормального життя.

Методи блокування тяги до алкоголю

Наша авторська методика лікування алкоголізму передбачає послідовне блокування двох видів залежності від алкоголю:

 • Фізичної.
 • Психічної.

Другий вид залежності є підступнішим, тому він вимагає більш тривалого і ретельного лікування. В мозкових центрах хворого довго зберігається інформація, що постійно нагадує йому про задоволення, яке він отримував, вдаючись до спиртного. Внаслідок цього алкоголік знову відчуває потяг до алкоголю.

Кодування від алкоголізму, лікування та профілактика рецедивів за допомогою препарату Колме

Даний метод профілактики рецедивів при алкогольній залежності є дуже ефективним на сьогоднішній день. Препарат Колме застосовується у вигляді крапель з дозатором.
Лікар-нарколог визначає оптимальну дозу препарату та розраховує кількість днів, впродовж яких пацієнт його приймає.

Фармакологічні властивості:

Дія ціанаміду заснована на блокаді ферментної біотрансформації етилового спирту, призводить до підвищення концентрації метаболіту етилового спирту – ацетальдегіду, який спричиняє негативні відчуття (приплив, нудоту, тахікардію, задишку), які роблять надзвичайно неприємним вживання алкоголю після прийому препарату. Це зумовлює умовнорефлекторну відразу до смаку та запаху алкоголю. Сенсибілізаційна дія ціанаміду на алкоголь виявляється раніше (приблизно через 45-60 хвилин) та продовжується менше (приблизно 12 годин), ніж дія дисульфіраму. На відміну від дисульфіраму ціанамід не чинить гіпотензивного ефекту.

Вартість та інші деталі за телефоном (068) 95-95-524

 

Не відкладайте своє життя на завтра!

 

 Підшивання від алкоголізму: ціна та умови

Потрібно розуміти, що лікування алкоголізму ⎼ кропітка праця, яка має оплачуватися.  Діяльність лікарів не варто розглядати, як прибутковий бізнес, адже  препарати та робота висококваліфікованих спеціалістів мають свою вартість.

 

Людині, котра вирішила пройти процедуру підшивання від алкоголізму, варто знати, як утворюється ціна – вона залежить від наступних чинників:

 • Вік і стать;
 • Стан здоров’я і стаж вживання;
 • Рішучість подолати залежність;
 • Вид препарату, що використовується для лікування.

Клініка “ReSense” пропонує найновіші методики та медикаменти для блокування психологічної залежності. Щасливе майбутнє залежить від вашого бажання почати нове життя.

Підшивання від алкоголізму у Львові 2, -
Підшивання від алкоголізму у Львові 3, -

 

(068) 95-95-524
X

Безкоштовна консультація лікаря
   не обов'язково

   не обов'язково