Підшивання від наркоманії

Лікування
алкоголізму
Лікування
наркоманії
Медична
детоксикація
o-kompanii-1

Наркоманія – одна з самих гострих та небезпечних проблем всього світу та України зокрема.

Наркотики руйнують сім’ї, знищують здоров’я та життя людей.

Це страшна хвороба, яка робить здорових людей безсилими та залежними.

Наша клініка «ReSens» спеціалізується на лікуванні наркоманії з застосуванням провідних, безпечних та ефективних медичних засобів.

Лікування проводять сертифіковані досвідчені лікарі-наркологи.

Основні етапи лікування наркозалежності

Лікування залежності від наркотиків проводиться в 3 основні стадії:

  • Детоксикація організму. Передбачає повне виведення з організму залишків наркотичних засобів та продуктів їх розпаду. Досить тривала процедура, яка займає менше як тиждень. Тривалість заходів залежить від стану пацієнта та того, які саме речовини він вживав. На даному етапі лікарі не тільки вживають заходів для очищення організму, а й зменшення фізичних мук хворого. Також надається психологічна підтримка, метою якої є донесення до наркозалежного важливість терапії.
    На етапі детоксикації з організму людини виводяться наркотичні речовини та токсини, стабілізується психічний стан, проводиться підготовка до наступних етапів лікування.
  • Підшивання (кодування). В організм пацієнта вводяться спеціальні препарати – наркоблокатори, необхідні для зниження потягу до вживання наркотиків. Препарати відключають рецептори, за рахунок яких наркозалежний отримував задоволення при вживанні опіатів.
  • Реабілітація. Найбільш важливий та фінальний етап терапії. Орієнтований на повну нормалізацію фізичного та психічного стану хворого. Перш за все пацієнт отримує кваліфіковану психологічну підтримку.

На етапі реабілітації хворого готують до подальшого життя без наркотиків. Проводяться спеціальні бесіди за участю професійних психологів. Найбільш ефективними є групові бесіди, в яких беруть участь декілька пацієнтів одночасно. Важливою складовою реабілітації є проведення фізичних занять. Весь комплекс заходів орієнтований на повне відновлення психічного та фізичного здоров’я, повернення людини до повноцінного життя.

В клініці «ReSens» лікування наркозалежних проводиться з суворим дотриманням анонімності. Вся інформація про пацієнтів є засекреченою та недоступною для третіх осіб, що важливо для реалізації колишнього наркозалежного в суспільстві.

o-kompanii-1

В наркологічній медицині існує досить багато способів лікування від залежності. Одним з найбільш дієвих є підшивання від наркотиків. Метод передбачає формування стійкого психічного й фізичного бар’єру для хворого, базується на відчутті страху та побоювання за власне життя.

Наша клініка «ReSens» пропонує послугу підшивання від наркозалежності з застосуванням сучасних дієвих препаратів.

Процедуру виконують сертифіковані лікарі-наркологи у стерильних клінічних умовах. Перш ніж здійснювати маніпуляцію, проводиться підготовка пацієнта. Остання передбачає перш за все детоксикацію: виведення з організму залишків наркотичних речовин та продуктів їх розпаду.

Особливості підшивання

Підшивання – фармакологічний спосіб кодування від наркозалежності. Передбачає застосування спеціальних препаратів – наркоблокаторів. Препарат вводиться під шкіру пацієнту. Наркоблокатор блокує рецептори, які відповідають за відчуття задоволення при вживанні наркотиків. Якщо пацієнт прийме наркотичну речовину, завдяки препарату він не відчує очікуваного «кайфу». Завдяки цьому досягається необхідний психічний та фізичний вплив на залежного.

o-kompanii-1

Найбільш розповсюджені наркоблокатори на основі налоксону та налтрексон.

Вони ефективно блокують рецептори, внаслідок чого хворий не отримує задоволення при вживанні наркотиків. Це робить повністю безглуздим прийняття чергової дози наркотичної речовини. В результаті у пацієнта поступово зникає мотивація до вживання наркотиків.

Кодування від наркотиків є способом повного виліковування наркозалежного. Але метод дає великий шанс повністю позбутися згубної залежності. Людина перестає вживати наркотики та може повернутися до повноцінного життя. Якщо оточуючі умови при цьому будуть сприятливими, пацієнт буде отримувати підтримку від близьких, після закінчення дії препарату він за власною волею зможе повністю позбутися залежності.

Для уникнення подальшого зриву після підшивання пацієнт повинен пройти реабілітаційний курс. Задача останнього полягає у відновленні фізичного та психічного стану організму. Важливо створити для пацієнта такі умови, при яких він зможе повністю позбутися психологічної мотивації до подальшого вживання наркотиків.

Вартість та інші деталі за телефоном

(068) 95 95 524


(068) 95-95-524
X

Безкоштовна консультація лікаря
   не обов'язково

   не обов'язково